Το πρόγραμμα για την νέα σεζόν του Β' Τοπικού Ε.Π.Σ. Κοζάνης βγήκε την χθεσινή ημέρα, στην κλήρωση
που πραγματοποιήθηκε στην πόλη της Πτολεμαΐδας.
Όπως κάθε χρόνο στο Β' Τοπικό υπάρχουν δύο όμιλοι από 14 ομάδες ο κάθε ένας.
Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 27 Σεπτεμβρίου.
Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα για την χρονιά 2015-2016:
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος)
1η Αγωνιστική και 14η |
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΕΥΜΑΤΟΣ |
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - Α.Ε. ΆΝΩ ΚΩΜΗΣ |
ΈΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ - Μ. ΑΛ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΟ ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ |
Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
2η Αγωνιστική και 15η |
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΈΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ |
Α.Ε. ΆΝΩ ΚΩΜΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ |
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
Μ. ΑΛ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ - Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ |
ΑΟ ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
3η Αγωνιστική και 16η |
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΈΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ - ΜΑΠΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΕΥΜΑΤΟΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - Α.Ε. ΆΝΩ ΚΩΜΗΣ |
Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΙΑΣ - Μ. ΑΛ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ |
ΑΟ ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ - ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ |
4η Αγωνιστική και 17η |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ |
ΈΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΕΥΜΑΤΟΣ - Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ |
Α.Ε. ΆΝΩ ΚΩΜΗΣ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟ ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ |
Μ. ΑΛ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ |
5η Αγωνιστική και 18η |
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ |
Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΈΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ |
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΜΑΠΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ |
ΑΟ ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΕΥΜΑΤΟΣ |
ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ - Α.Ε. ΆΝΩ ΚΩΜΗΣ |
Μ. ΑΛ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
6η Αγωνιστική και 19η |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
ΈΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ - ΑΟ ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ |
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΕΥΜΑΤΟΣ - Μ. ΑΛ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ |
Α.Ε. ΆΝΩ ΚΩΜΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
7η Αγωνιστική και 20η |
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ |
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
ΑΟ ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ |
Μ. ΑΛ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - ΈΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ |
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΠΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ |
Α.Ε. ΆΝΩ ΚΩΜΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΕΥΜΑΤΟΣ |
8η Αγωνιστική και 21η |
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ |
Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΑΟ ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - Μ. ΑΛ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
ΈΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ - Α.Ε. ΆΝΩ ΚΩΜΗΣ |
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΕΥΜΑΤΟΣ |
9η Αγωνιστική και 22η |
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΟ ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ |
ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
Μ. ΑΛ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ |
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
Α.Ε. ΆΝΩ ΚΩΜΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ |
ΈΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ - ΜΑΠΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ |
10η Αγωνιστική και 23η |
ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ |
ΑΟ ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ - Μ. ΑΛ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ |
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ - Α.Ε. ΆΝΩ ΚΩΜΗΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΕΥΜΑΤΟΣ |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑΠΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ - ΈΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ |
11η Αγωνιστική και 24η |
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Μ. ΑΛ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ |
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ |
Α.Ε. ΆΝΩ ΚΩΜΗΣ - ΑΟ ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΕΥΜΑΤΟΣ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ |
ΈΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ |
12η Αγωνιστική και 25η |
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ |
Μ. ΑΛ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - Α.Ε. ΆΝΩ ΚΩΜΗΣ |
ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΕΥΜΑΤΟΣ |
ΑΟ ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ - ΜΑΠΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ |
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΈΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ |
Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
13η Αγωνιστική και 26η |
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΆΝΩ ΚΩΜΗΣ |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - Μ. ΑΛ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ |
ΈΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ - ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ - ΑΟ ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος)
1η Αγωνιστική και 14η |
Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ - Μ. ΑΛ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ |
ΕΑΣ ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ |
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
ΑΣ ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ - ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
2η Αγωνιστική και 15η |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
Μ. ΑΛ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΕΑΣ ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΚΟΖΑΝΗ 2004 |
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
3η Αγωνιστική και 16η |
Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ |
ΕΑΣ ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ |
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - Μ. ΑΛ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
ΑΣ ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ |
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
4η Αγωνιστική και 17η |
ΕΑΣ ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ - Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ |
Μ. ΑΛ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΚΟΖΑΝΗ 2004 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
5η Αγωνιστική και 18η |
Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
ΑΣ ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ - ΕΑΣ ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ |
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ - Μ. ΑΛ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ |
6η Αγωνιστική και 19η |
ΑΣ ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ - Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ -ΚΟΖΑΝΗ 2004 |
ΕΑΣ ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ - ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
Μ. ΑΛ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ |
7η Αγωνιστική και 20η |
Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΚΟΖΑΝΗ 2004 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ |
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΑΣ ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - Μ. ΑΛ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
8η Αγωνιστική και 21η |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ |
ΑΣ ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ |
ΕΑΣ ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ |
ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - Μ. ΑΛ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
9η Αγωνιστική και 22η |
Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΟΖΑΝΗ 2004 |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
Μ. ΑΛ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΕΑΣ ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ |
ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ |
10η Αγωνιστική και 23η |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
ΑΣ ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ - Μ. ΑΛ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ |
ΕΑΣ ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ |
11η Αγωνιστική και 24η |
Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ |
Μ. ΑΛ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΟΖΑΝΗ 2004 |
ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ |
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΑΣ ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ |
12η Αγωνιστική και 25η |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ. ΑΛ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ -ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΕΑΣ ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ |
ΑΣ ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
13η Αγωνιστική και 26η |
Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
Μ. ΑΛ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ |
ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
ΕΑΣ ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ - ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ |
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΑΣ ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ |
Επιμέλεια: Τσαρτσιανίδης Χρήστος - www.top-sport.gr